Торт "Наполеон"

Торт "Наполеон"

Артикул  4820060761798
Вага, кг :  0,5, 1,9
Упаковка :  коррекс, ТВ ящик

ТОРТ «НАПОЛЕОН» ТМ «ЧАРІВНИЦЯ» - класичний ваговий торт "Наполеон" прямокутної форми, складається з хрустких листкових коржів просочених заварним кремом.
Цей десерт приготовлений в кращих традиціях і сенсах всім відомого традиційного смаку торта "Наполеон".
Ніжний домашній смак цього торта в поєднанні з чашкою кави або чаю створять затишну сімейну атмосферу і наповнять приємними спогадами.

Термін зберігання.
ТУ У 15.8-01753776-149-2004   : Заморожені торти зберігаються не більше 12 місяців при температурі -18 град С

Використовується технологія швидкої заморозки (шокова заморозка).
Термін зберігання швидкозаморожених продуктів вище, ніж продуктів заморожених в звичайних камерах. Швидкозаморожені продукти краще зберігають свої якості при тривалому зберіганні, ніж свіжі. Таким чином, шокова заморозка забезпечує збереження якостей свіжого продукту і робить це краще за інших способів заготівлі та зберігання.



ЦІКАВІ ФАКТИ

Існує кілька теорій походження цих ласощів. За однією з них, торт «Наполеон» отримав свою назву завдяки місту Неаполь, де його і готували. За іншою ж легендою, торт «Наполеон» був спеціально придуманий і випечений з нагоди святкування сторіччя перемоги над військами Наполеона під Москвою. Над цим дивом кулінарії працювали кращі уми кондитерів, службовців при будинках аристократів. Торт складався з безлічі найтонших коржів, змазаних солодким кремом. Торт став своєрідним символом перемоги Росії над Наполеоном.